XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

6 marca 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Koszalinie wzięli udział w XXXIV Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap okręgowy w Stargardzie. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas II TB, II TGB i III TB pod opieką Pani mgr inż. Małgorzaty Cierockiej. Etap ten zakończył się wielkim sukcesem Tadeusza Stec – ucznia klasy II TGB. Tadeusz zajął trzecie miejsce w okręgu szczecińskim i uzyskał tytuł finalisty, a tym samym zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady.

W dniu 16 kwietnia 2021 roku Tadeusz Stec reprezentował naszą szkołę i okręg szczeciński na etapie centralnym XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Gdańsku. Tadeusz stanął w szranki z 82 uczniami z całej Polski.

Tadeusz – Gratulujemy!!!