Matematyka Fraszką

Piotr Bylski small

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO - LITERACKI pt. „MATEMATYKA FRASZKĄ, WIERSZEM I LIMERYKIEM”.Matematyka 

Uczniowie Zespołu Szkół nr 7 im. B. Bukowskiego po raz pierwszy uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Literackim „Matematyka fraszką, wierszem i limerykiem” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

Wycieczki klas Architektury Krajobrazu

6
W okresie zimowym, gdy aura nie pozwala na prace terenowe, uczniowie klas I Architektury Krajobrazu odbyli szereg wycieczek dydaktycznych.

Targi Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair

1

26 lutego 2020 uczniowie klas trzecich wzięli udział w największej imprezie targowej na Pomorzu Środkowym, 18. Środkowopomorskich Targach Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair.

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

koronawirus

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.

800 190 590 - numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia
dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Dzień Otwarty Politechniki Koszalińskiej

1
26 lutego 2020 r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w Dniu Otwartym Politechniki Koszalińskiej.

Targi EDU DAY

edu
25 lutego 2020 roku uczniowie klas: 2TB, 3AK, 3 TAP, 3 TB, 4AK, 4GE, pod opieką wyznaczonych nauczycieli, brali udział w Targach Edukacyjnych Edu Day, które odbywały się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Koszalinie.

Wręczenie dyplomów stypendystom

Dyplom
W piątek 7 lutego 2020 r., w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i stypendystom Ministra Edukacji Narodowej.

Wycieczka zawodoznawcza architektów krajobrazu

1
W ramach zajęć z przedmiotu: pracownia wykonywania i pielęgnacji terenów zieleni, klasa 1TAE o profilu technik architektury krajobrazu wraz z nauczycielkami, Panią Agnieszką Zawadzką i panią Elizą Mikołajczak, odwiedziła sklep KSYLON.