Komunikat Dyrekcji

1. Drodzy uczniowie, w tym nadzwyczajnym okresie zgodnie z ustaleniami nauczyciele opracowują dla Was materiały do nauki i przekazują za pomocą edziennika - komunikatorem. Bardzo proszę o   systematyczne sprawdzanie przekazywanych wiadomości i stosowanie się do poleceń nauczycieli.

Rodziców, proszę o mobilizowanie swoich dzieci do pracy i sprawdzanie przysyłanych komunikatów. Przypominam, że nie jest to czas ferii i tylko w taki sposób możemy wykorzystać go w sposób konstruktywny.

2. Bilanse uczniów
W związku z wytycznymi szkolnej opieki zdrowotnej i organu prowadzącego odwołuje się wykonywanie badań bilansowych uczniów w przychodniach do 01.05.2020 r.

Dyrektor Ewa Kroll

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z decyzją Rządu RP informujemy, że od 12.03.2020 r. do 25.03. 2020 r. zajęcia dydaktyczne zostają odwołane, w związku z czym uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Jednocześnie uczniowie zobowiązani są do przestrzegania zasad kwarantanny (unikanie spotkań w dużych grupach i odwiedzania centrów handlowych, opuszczanie domu tylko, jeśli jest to konieczne). Nie jest to czas wolny od nauki. Uczniowie mają obowiązek na bieżąco się uczyć
i nadrabiać braki, czytać lektury, ćwiczyć rozwiązywanie zadań, śledzić informacje zamieszczane na komunikatorze (nauczyciele przekażą tą drogą materiały dydaktyczne lub zadania).

Na stronie internetowej szkoły: www.zs7koszalin.pl  oraz na komunikatorze zostaną zamieszczone wszelkie informacje związane z zaistniałą sytuacją – w tym informacje dotyczące terminu przywrócenia zajęć.

Studniówka 2020

DSC 8198

Uczniowie trzech klas maturalnych z Zespołu Szkół nr 7 bawiły się w piątek 31.01.2020 r. na studniówce. Odbyła się ona w hotelu Gromada.

Na ten moment uczniowie czekali cztery lata. Już tylko sto dni dzieli ich od egzaminów maturalnych. Studniówkowy wieczór to początek przedmaturalnej wędrówki, a także przyczynek do tego, aby powspominać te wesołe i te trudne chwile w szkole: puste zeszyty, a czasami i puste głowy, jedynki jakże niechciane,jednak nieuniknione, piątki i te wypracowane, i te otrzymane z przypadku.

Komunikat Prezydenta Miasta Koszalina

logoKoszalin
 

Szanowni Państwo - mieszkańcy Koszalina : Informacja o funkcjonowaniu żłobków, przedszkoli, szkół i placówek w Koszalinie od dnia 12.03.2020 roku.

1. Żłobki - od 12 do 13 marca tylko i wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach żłobki zapewnią opiekę dzieciom. Od dnia 16 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku żłobki zamknięte.

2. Przedszkola i Szkoły Podstawowe - od dnia 12 do 13 marca tylko i wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach przedszkola i szkoły podstawowe zapewnią opiekę uczniom. Od dnia 16 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku przedszkola i szkoły podstawowe zamknięte.

3. Szkoły Ponadpodstawowe od 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku - zamknięte.

4. Normalnie funkcjonuje : Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koszalinie.

Piotr Jedliński

Prezydent Miasta Koszalina.

Rok 2020 – rokiem 75-lecia Polskiego Pomorza Zachodniego.

logo640

Szanowni Państwo,
w imieniu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierda Geblewicza  pragnę poinformować, że Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego ustanowił rok 2020 – rokiem 75-lecia Polskiego Pomorza Zachodniego.

Sukces naszego ucznia w Pucharze Polski Kadetów

PucharPolskiDyplom m4
Uczeń naszej szkoły Dominik Mytkowski w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym zajął I miejsce w kategorii do 71 kg.

Matematyka Fraszką

Piotr Bylski small

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO - LITERACKI pt. „MATEMATYKA FRASZKĄ, WIERSZEM I LIMERYKIEM”.Matematyka 

Uczniowie Zespołu Szkół nr 7 im. B. Bukowskiego po raz pierwszy uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Literackim „Matematyka fraszką, wierszem i limerykiem” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

Wycieczki klas Architektury Krajobrazu

6
W okresie zimowym, gdy aura nie pozwala na prace terenowe, uczniowie klas I Architektury Krajobrazu odbyli szereg wycieczek dydaktycznych.

Targi Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair

1

26 lutego 2020 uczniowie klas trzecich wzięli udział w największej imprezie targowej na Pomorzu Środkowym, 18. Środkowopomorskich Targach Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair.