Mikołajki 2019

1

6 grudnia już od wielu lat w naszej szkole jest dniem szczególnym. Tego dnia Mikołaj i Śnieżynka odwiedzają klasy i wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły wręczają słodkie upominki.

Konkurs Power Tower na Politechnice Koszalińskiej

1

W dniach 05 i 06 grudnia 2019 r. Wydział Inżynierii Lądowej Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej zorganizował konkurs dla studentów i uczniów szkół technicznych pod tytułem POWER TOWER.

Warsztaty - zagrożenie HIV

Warsztaty HIV01

W dniach 28 listopada – 2 grudnia uczniowie uczestniczyli w warsztatach nt. ,,Ograniczenie zachowań ryzykownych w kontekście zagrożeń HIV”.

Andrzejki w szkole

1
29 listopada 2019 r. Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Krystyny Teresiak, przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów. 

Turniej Maszyn Wiatrowych

1

29 listopada 2019 roku uczniowie z klasy II Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wzięli udział w eliminacjach regionalnych VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych, które odbyły się w Szczecinie.

Szalony Profesor

nowy
W piątek, 29 listopada, mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole przedstawicieli fundacji Miasto Nauki ze Szczecina, którzy zaprezentowali uczniom klas pierwszych pokaz „Szalonego Profesora”.

Dont Hejt - Strefa Studentów Szczecin

Dont hejt01

21 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez Strefę Studentów z Uniwersytetu Szczecińskiego przy współpracy z Wojewódzką Komendą Policji w Szczecinie.

Nasi uczniowie z wizytą w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie

1

Wejście na rynek pracy, planowanie dalszej kariery edukacyjnej z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań, warto się zatem dobrze do nich przygotować.