Strona główna

Bezpłatny kurs dla maturzystów - “Matura 2021”

Uniwersytet SWPS oferuje uczniom szkół średnich szereg nowych projektów, w których można uczestniczyć niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujemy:

MATURA 2021 

Pierwszym projektem, który wprowadziliśmy w tym roku, jest bezpłatny kurs dla maturzystów  “Matura 2021”. To cykl spotkań online z ekspertami  Uniwersytetu SWPS, którzy przeprowadzą uczniów przez wszystkie etapy przygotowania do egzaminu dojrzałości i rozpoczęcia studiów.

Począwszy od stworzenia idealnego planu nauki, poprzez wskazówki dotyczące technik uczenia się i radzenia sobie ze stresem, aż do wyboru najlepszego kierunku i uczelni. Pierwszy webinar odbędzie się już 23 września, a jego tematem będzie wybór przedmiotów maturalnych. Więcej informacji o tym spotkaniu: https://swps.pl/matura-2021-wrzesien 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną całego projektu https://swps.pl/matura

ABC kandydata na studia

Już od listopada odbędą się również specjalne webinaria z cyklu Drzwi Otwarte Online, poświęcone kierunkom studiów dostępnych na Uniwersytecie SWPS. Podczas spotkań, razem z naszymi ekspertami, omówione będą perspektywy zawodowe, programy nauczania oraz praktyczne aspekty związane ze studiowaniem i życiem na uczelni. Wszystko po to, by uczniowie mogli się mądrze i świadomie przygotować do wyboru przyszłej ścieżki edukacji i kariery zawodowej.