Targi Rzemiosła i Techniki

Prezentacja oferty edukacyjnej naszej szkoły w II Targach Rzemiosła i Techniki w Koszalinie

Podczas II Targów Rzemiosła i Techniki w Koszalinie mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą szeroką ofertę edukacyjną, która jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy oraz zainteresowania młodzieży. Nasza prezentacja miała na celu ukazanie różnorodnych kierunków kształcenia, które oferujemy, oraz możliwości rozwoju, jakie dają naszym uczniom.

Nasza prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a odwiedzający mieli okazję zadawać pytania oraz bezpośrednio porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i zapraszamy do odkrywania pełni możliwości, jakie oferuje nasza szkoła!

Zapraszamy do śledzenia naszych działań oraz do udziału w kolejnych edycjach Targów!