Zajęcia laboratoryjne w Instytucie Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej

OSTATNIE ZAJĘCIA NA POLITECHNICE KOSZALIŃSKIEJ

08.05.2018 – To już jest koniec…, ale… my nie możemy powiedzieć, że nie ma już nic – otóż JESTJ! Mamy już ukończoną książkę o palcach pt. ”Dziesięciu Palecznych”. Walczyliśmy dzielnie, więc mamy nadzieję, że te trzy wspólne zajęcia przyniosły fajne rezultaty i podoba Wam się efekt końcowy. Przedstawiamy Wam relację zdjęciową z ostatnich zajęć z uczniami z Zespołu Szkół nr 7 w Koszalinie, które odbyły się w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej w pracowni Projektowania Publikacji w ramach projektu „Czas na ZAWODOWCA” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli w tym projekcie – to była świetna praca i zabawa jednocześnie! Do następnego razu! Miłego oglądania!!!

KRÓTKA RELACJA Z ZAJĘĆ NA POLITECHNICE

Zajęcia z uczniami Zespołu Szkół nr 7 w Koszalinie rozpoczęły się 27.03.2018 r. w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej w pracowni Projektowania Publikacji w ramach projektu „Czas na ZAWODOWCA” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzielimy się wrażeniami, bo do naszej pracowni zawitało wiosenne słońce. Wpadło nie tylko przez okno, ale również udzieliło się projektowo. W pracowni Projektowania Publikacji czekało na nas wyzwanie… Tworzymy własną książkę w 15 godzin. Poznaliśmy budowę książki i jej elementy składowe w oparciu o różne przykłady. Zbadaliśmy konstrukcję na bazie wykonanych makiet, sprawdziliśmy możliwości maszyn introligatorskich, rozpisaliśmy pomysły na naszą książkę, pozyskaliśmy bazę ilustracyjno-zdjęciową do obróbki cyfrowej oraz… zdążyliśmy zrobić sobie nawzajem karykaturki, by uwiecznić nasze projektowe chwile. Miłego dnia i miłej foto relacji!

Skip to content