Szkolenie-tynki dekoracyjne

Projekty Unijne

W dniach 12 – 14 kwietnia 2023 r. 17 Uczestników Projektu „Czas na KWALIFIKACJE” kształcących się na kierunku technik budownictwa uczestniczyło na terenie naszej szkoły w szkoleniu z zakresu wykonywania tynków dekoracyjnych cienkowarstwowych. Szkolenie to zorganizował Pan Maciej Majewski, a prowadził Pan Rafał Karczewski.

Uczestnicy projektu mieli możliwość podniesienia swoich kompetencji z zakresu wykonywania cienkowarstwowych tynków dekoracyjnych takich jak:

  • beton architektoniczny (loftowy trend)
  • beton stemplowany wraz z rzeźbieniem w betonie (jego artystyczne możliwości)
  • mikrocement nowoczesny (praktyczny minimalizm w wykończeniu wnętrz).

Po ukończonym szkoleniu każdy z Uczestników Projektu otrzymał certyfikat potwierdzający jego ukończenie. Dziękujemy Panom Majewskiemu i Karczewskiemu za świetne przygotowanie i ciekawe przeprowadzenie szkolenia 😊

Projekt "Czas na KWALIFIKACJE"
Skip to content