II etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych

W dniu 14 grudnia 2021 r odbył się I etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych realizowanej jest pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada jest kontynuacją projektu „Lekcje z ZUS”, w których wzięła udział nasza szkoła.

Celem przedsięwzięcia jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych .Wiedza ta jest niezwykle potrzebna zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Uczniowie nasi chętnie podjęli wyzwanie i miło nam poinformować , ze do etapu wojewódzkiego Olimpiady zakwalifikował się zespół w składzie :

Maria Stec z kl. 2TAK. 
Julia Koźma z kl. 2TG 
Mateusz Zdanowicz z kl. 2TG

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach, które odbędą się 19 marca 2021 r