Ogłoszenie o naborze – projekt „Walencja”

Ogłoszenie o naborze

Rusza nabór do projektu „Zagraniczne mobilności uczniów ZS Nr 7 w Koszalinie biletem do kariery zawodowej” o numerze 2020-1-PL01-KA102-079367 w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.  Nabór na pierwszy zagraniczny wyjazd stażowy rozpocznie się 8 czerwca 2021 r. w klasach III TB, III TC, II TB (po gimnazjum) oraz II TC (po gimnazjum). Wyjazd na praktyki przewidziany jest w terminie 17 – 30.10. 2021 r. do Walencji w Hiszpanii. Zakwalifikowanych zostanie 10 uczniów z zawodu technik budownictwa oraz 10 uczniów z zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Łącznie w projekcie weźmie udział 78 uczniów z klas technikum i szkoły branżowej.

Regulamin i deklaracja uczestnictwa do pobrania ->

REGULAMIN-projekt-Walencja