Studniówka 2023

27 stycznia, w piątkowy wieczór, w restauracji Czarny Tulipan odbył się bal studniówkowy. Tę wyjątkową uroczystość maturzyści rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Przemówienie Pani Dyrektor Ewy Kroll pełne było ciepłych słów, co wprowadziło wszystkich w radosny nastrój. Nie zabrakło też wspomnień, które wprawiły zebranych w zadumę, a nawet melancholię, przywołując minione chwile. Każda klasa zaprezentowała zdjęcia i filmy z czterech lat pobytu w szkole. Cóż… Popłynęły łzy wzruszenia. Bal okazał się bardzo udany – tańcom i zabawie nie było końca. Piękne kreacje i wykwintne „muchy” wirowały w rytm muzyki, zachwycając feerią barw i elegancją. Wspólna zabawa pozwoliła na chwilę zapomnieć o egzaminach czekających maturzystów w maju.

Wszystkim maturzystom życzymy:

owocnego czasu przygotowań do egzaminów maturalnych, wiary w siebie, odnalezienia własnej drogi w życiu i spełnienia wszystkich marzeń – tych zawodowych i tych prywatnych.

Trzymamy za Was kciuki!
Społeczność „Budowlanki”