Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie

„Rozpoczęła się 4. edycja konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu. Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw w dwóch kategoriach: Licea Ogólnokształcące, Technika i szkoły branżowe I stopnia. Od dnia 1.04.2021r. przez dwa miesiące uczestnicy będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe w ramach, których zadecydują m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach.Z naszej szkoły zakwalifikował się zespół w składzie: Dominika Skrzydlińska, Emanuel Mutka, Mateusz Zdanowicz.
Drużyna stanie się właścicielami Klubu Fitness 🙂GRATULUJEMY i życzymy POWODZENIA !

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst