Wyróżnienie w konkursie „Siodełko 2021”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „WYRÓŻNIENIE Filia Politechniki Koszalińskiej w Szczecinki SIODEŁKO 2021 Autor: Filip Wasiak Opiekun: Sławomir Bugajski Szkoła: zs nr 7 w Koszalinie www.wpd.tu.koszalin.pl”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń Zespołu Szkół nr 7 w Koszalinie, FilipWasiak (klasa 2tec – technikum grafiki i poligrafii cyfrowej), uzyskał wyróżnienie za wprowadzenie myśli ergonomicznej do rozwiązania oraz lekkość optyczną projektu, w organizowanym przez Filię Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku konkursie „Siodełko2021”. Konkurs polegał na zaprojektowaniu innowacyjnego krzesła z oparciem w programie AutoCAD, Solid Works lub Autodesk Inventor. Opiekunem ucznia Filipa Wasiaka był pan Sławomir Bugajski.  

Poniżej link informujący na stronie Filii o wynikach konkursu: 
http://wpd.tu.koszalin.pl/art/252/rozstrzygniecie-konkursu-siodelko-2021