Pożegnanie maturzystów

„Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają  
w naszej pamięci  na zawsze” 

W czwartek 29 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy naszych absolwentów  w formie zdalnej, dzięki aplikacji Teams.  Cieszymy się, że mogliśmy w tym ostatnim dniu uroczyście podziękować  uczniom ZS 7 w Koszalinie za wspólnie spędzone chwile  
i dotarcie do końca kolejnego etapu edukacyjnego.   

Spotkanie online rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Kroll, która w swoim przemówieniu złożyła absolwentom serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły, a także wyróżniła uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły i klasy oraz wzorową frekwencję.  Podziękowań nie zabrakło też od Pani Przewodniczącej Szkolnej Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawców. Również absolwenci, w imieniu swoim i swoich rówieśników, podziękowali kierownictwu szkoły, wychowawcom i nauczycielom za cztery lata wspólnej pracy.  

W piątek 30 kwietnia 2021 r. uczniowie odebrali świadectwa, a wychowawcy przygotowali dla swoich wychowanków drobne upominki i coś słodkiego, aby mimo pandemii, ten czas rozstania był przez wszystkich mile zapamiętany. 

Życzymy Wam Drodzy Abiturienci samych sukcesów, wierzymy, że egzaminy maturalne zdacie z dobrymi wynikami, które pozwolą Wam na realizację Waszych planów i marzeń.  

Dziękujemy za każdy dzień z Wami. Będziemy o Was pamiętać. 

Anna Sowińska