Dzień dyni

Samorząd Uczniowski  zorganizował w naszej szkole „Dzień dyni”. Wcześniej został ogłoszony   konkurs na najciekawiej wykonaną dynię. W kolejnych dniach uczniowie przynosili wykonane przez siebie wytwory swojej pracy. Następnie na łączniku S.U. przygotował wystawę
z 13 wybranymi w  konkursie dyniami.

 03.11.2021 r. powołane zostało jury w składzie: Pani Dyrektor Ewa Kroll, Pani Wicedyrektor Iwona Stępniak, opiekun S.U.  Pani Krystyna Teresiak oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego. Jury miało za zadanie wyłonić najciekawsze prace i ustalić trzy pierwsze miejsca. Po długich negocjacjach i przyznaniu punktów, wyłoniono zwycięzców. Komisja konkursowa zdecydowała, że:

                                            I miejsce  zajęła Agata Dworak klasa 3TAE

                                            II miejsce zajął Łukasz Gawroński 4TB

                                            III miejsce zajęła Maja Śliwińska 2 TC

Gratulujemy pomysłowości!