Targi edukacyjne dla maturzystów

Targi Edukacyjne- „EDU DAY”

W imieniu Agencji 123Concept organizatora targów edukacyjnych Edu Day oraz naszych partnerów chcielibyśmy zaprosić uczniów Państwa placówki na  kolejną edycję targów
w formie stacjonarnej z zachowaniem rygorów sanitarnych, na których wystawiać się będą przede wszystkim uczelnie wyższe i szkoły oferujące możliwości kształcenie na poziomie wyższym dla uczniów szkół średnich.

Na każdej z edycji gości szereg uczelni wyższych z takich miast jak Szczecin, Gdańsk, Słupsk , Koszalin, Warszawa, Poznań i jest to najlepsza okazja, aby w jednym miejscu uzyskać informację od tak wielu wystawców bez konieczności organizowania podróży po kilku ośrodkach akademickich. To pierwsze w naszym regionie targi edukacyjne stacjonarne po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią. Nie może tam Was zabraknąć!