Dzień otwarty na PWSZ

4 i 5 kwietnia 2022 r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w wydarzeniu zorganizowanym przez PWSZ w Koszalinie.  Wirtualna prezentacja Uczelni odbywała się pod hasłem  „Żeby pasja stała się zawodem” i miała na celu zachęcić młodzież do wyboru zawodu połączonego z pasją. 

 W wersji wirtualnej,  można było szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni oraz zasadami rekrutacji, a także poznać uczelnię podczas wirtualnego spaceru. Młodzież zapoznała się z warunkami rekrutacji, pracowniami specjalistycznymi, Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej, Domem Studenta.

 Prezentacje poszczególnych kierunków przedstawiały ich charakterystykę oraz perspektywy zatrudnienia. Dostępna była także informacja na temat pomocy materialnej oraz programu ERASMUS+, programu Legia Akademicka, Klubu Uczelnianego AZS PWSZ.