VIII Edycja Konkursu „Firma na Start”

W dniu 12 września 2022 ruszyła ósma edycja konkursu „Firma na Start”. Podobnie jak w poprzednich latach Miasto Koszalin wraz z Partnerami zaprasza do udziału uczestników w dwóch kategoriach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe oraz pakiety usług!

Konkurs „Firma na Start” to inicjatywa prezydenta Piotra Jedlińskiego promująca aktywne postawy i rozwój przedsiębiorczości w Koszalinie. Ideą tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zaszczepienie w młodych ludziach myślenia biznesowego, a także wybór najciekawszego pomysłu na własną działalność gospodarczą i zapewnienie odpowiednich instrumentów do przekształcenia go w firmę.

Intencją tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim upowszechnienie wiedzy o przedsiębiorczości koszalińskiej młodzieży oraz zachęcenie młodych ludzi do pozostania w Koszalinie i wiązania kariery zawodowej z naszym miastem.

 Zapraszamy do udziału w VIII edycji Konkursu „Firma na Start”

Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w Koszalinie. Zwycięzcami Konkursu zostają uczestnicy, którzy przedstawią najciekawszy, możliwy do realizacji biznesplan konkretnego przedsięwzięcia. 

Termin zgłaszania udziału w Konkursie

od 12 września do 6 października 2022 r.

Kto może wziąć udział w Konkursie ?

Konkurs organizowany jest w dwóch odrębnych kategoriach:

Kategoria I: osoby  fizyczne w wieku  od 18  do 35 r.ż.;

Kategoria II: uczniowie szkół ponadpodstawowych w Koszalinie.

Krok po kroku!

– Wypełnij i prześlij  Formularz Zgłoszeniowy;

– Weź udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach Konkursu;

– Opracuj  biznesplan do zgłoszonego pomysłu  i dostarcz go do Organizatora;

– Zaprezentuj swój pomysł Kapitule Konkursowej.

Co zyskujesz!

– Profesjonale szkolenia i spotkania z ekspertami,

– Usługi ułatwiające ropoczęcie własnego biznesu,

– Atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe dla Zwycięzców w obu Kategoriach!

33.000 PLN dla Zwycięzcy w Kategorii I. 

4.500 PLN I. miejsce w Kategorii II.

1.000 PLN II. miejsce w Kategorii II.

500 PLN III. miejsce w Kategorii II.

Nagrody w obu  Kategoriach wyszczególnione są w Regulaminie Konkursu.

Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie opiekuna prawnego

Czekamy na wszystkich, którzy myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w Koszalinie

Kontakt: biznesplan@um.koszalin.pl, tel. 94 348 88 77/ 94 348 87 93