Dzień otwarty

19.04.2023 r. w odbył się Dzień Otwarty Zespołu szkół nr 7 w Koszalinie, który przyciągnął liczne grono uczniów i ich rodziców. Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne atrakcji i prezentacji. Podczas tego dnia zaprezentowano różnorodne zawody, które są dostępne do kształcenia w szkole, aby pomóc uczniom w dokonaniu świadomego wyboru dotyczącego ich przyszłej ścieżki kariery. Uczniowie mieli okazję rozmawiać z nauczycielami, uczniami starszych klas oraz z przedstawicielami różnych zawodów, co pozwoliło im lepiej zrozumieć wymagania i możliwości związane z każdym z prezentowanych kierunków kształcenia. Dzień Otwarty był inspirującym wydarzeniem, które pomogło uczniom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich dalszej edukacji i przyszłej ścieżki zawodowej.