Podsumowanie konkursu „ARCHITEKTURA, CZŁOWIEK, NAUKA”

W konkursie fotograficznym, pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, „ARCHITEKTURA, CZŁOWIEK, NAUKA” zorganizowanym w Zespole Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego w Koszalinie wzięło udział 13 uczniów z 13 szkół podstawowych.

Wszystkie nadesłane prace stanowiły interesujące przykłady kreatywności oraz indywidualnego podejścia do tematu. Po długich obradach Jury przyznało następujące lokaty oraz jedno wyróżnienie:

I miejsceAmelia Szczepanowska, klasa 8
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

II miejsceJulia Suska, klasa 8a
Szkoła Podstawowa im. W. Wysockiego w Biesiekierzu

III miejsceKrzysztofa Pietruszewska, klasa 8d
Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Krzywoustego w Wolinie

WyróżnienieWeronika Wieczorek, klasa 8
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Warninie

Dnia 15 czerwca 2023 w Zespole Szkół nr 7 w Koszalinie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród. Na miejsce przybyła laureatka II miejsca Julia Suska oraz laureatka III miejsca Krzysztofa Pietruszewska, wraz ze swoimi opiekunami. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez panią dyrektor Ewę Kroll.