Pożegnanie maturzystów

„Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, to zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu” J. W. Goethe 

26 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyło się  uroczyste pożegnanie absolwentów.  Pożegnania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza gdy przychodzi pożegnać się po latach spędzonych w murach szkoły.  To niezwykle wzruszający moment i ważna chwila dla całej społeczności szkoły. 

Podczas uroczystości  Pani Dyrektor pogratulowała i wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Podziękowała także za zaangażowanie na rzecz szkoły. Wszystkim maturzystom życzyła powodzenia na majowych egzaminach. Również wychowawcy oraz młodsi koledzy powiedzieli wiele miłych słów na pożegnanie. A uczniowie klasy III TB przygotowali program artystyczny. Absolwenci złożyli na ręce wychowawców tabla. Uroczystość wywołała wiele emocji  
i wzruszeń. 

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam z całego serca pomyślności w życiu, sukcesów w dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej. Bądźcie szczęśliwymi ludźmi. Odwiedzajcie nas jak tylko będzie to możliwe. Wspominajcie miło chwile spędzone w naszej szkoły. Miło było Was poznać i obserwować każdego dnia jak dorastacie i rozwijacie swoje talenty, umiejętności, nabieracie doświadczeń.  
Drodzy Absolwenci,  wyciągnijcie dłonie i chwyćcie marzenia,  niechaj nadziei skrzydła niosą Was”.