Karma wraca

schronisko

Na przełomie listopada i grudnia została zorganizowana w naszej szkole akcja charytatywna na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koszalinie pod hasłem: „Karma wraca!”. 

Życzenia od Harcerzy

harcerze

Z życzeniami świątecznymi i światełkiem betlejemskim do ZS 7 przybyli harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego.
Dziękujemy i życzymy również Wesołych Świąt

Ogólnopolski konkurs matematyczno-plastyczny "Matematyczny wszechświat"

oko

Po raz pierwszy nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Plastycznego pt. "Matematyczny Wszechświat", który cyklicznie odbywa się przy wsparciu merytorycznym i pod patronatem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Sukces Sportowy

turniej
12 grudnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w IX Mikołajkowym Turnieju Koszykówki Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora ZSCKR w Boninie.

Wycieczka do Poznania

20191212 111832

W dniach 11-12-13 grudnia 2019 roku dwie klasy z naszej szkoły - 3 AK i 3 TAP pod opieką opiekunów Pani Barbary Sęk, Elizy Mikołajczak i Magdaleny Michałowskiej–Karaczewskiej były na trzydniowej wycieczce w Poznaniu.

Mikołajki 2019

1

6 grudnia już od wielu lat w naszej szkole jest dniem szczególnym. Tego dnia Mikołaj i Śnieżynka odwiedzają klasy i wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły wręczają słodkie upominki.

Konkurs Power Tower na Politechnice Koszalińskiej

1

W dniach 05 i 06 grudnia 2019 r. Wydział Inżynierii Lądowej Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej zorganizował konkurs dla studentów i uczniów szkół technicznych pod tytułem POWER TOWER.